az-ubytovani.info *** Hotel Old Prague ubytovanie Praha 1-Stare Mesto

*** Hotel Old Prague ubytovanie Praha 1-Stare Mesto

Hotel Praha 1-Stare Mesto  Old Prague Ubytovanie v Prahe 1 Staré Mesto
Nové meno, nové interiéry, vyššia kvalita za nižšiu cenu! To je hotel Prague Expres, ktorý má nové meno OLD PRAGUE HOTEL, krásny zrekonštruovaný interiér, komfortné izby, novo v izbách trezor, fén, WI-FI a na recepcii počítačový kútik s internetom zadarmo!

Old Prague Hotel ubytovanie
Pripravené sú pre Vás príjemné izby s vlastným príslušenstvom, vybavené TV / SAT, kúpeľňou, telefónom. Celkom 28 izieb z toho 9 trojlôžkových a 19 dvojlôžkových, ktoré možno využiť aj pre ubytovanie jednej osoby. Príplatok za klimatizáciu je 300 CZK / noc.

Ubytovanie v centre Prahy
Old Prague Hotel je situovaný v centre Starého Mesta v samom srdci Prahy. Nachádza sa v blízkosti všetkých pamiatok, divadiel, kín, koncertných sál, galérií, výstav, krčmičiek, reštaurácií, vinární, barov a diskoték. Všetky tieto, ale aj iné zaujímavé miesta sú dostupné pešo, takže hostia hotela Old Prague nemusia používať taxíky ani mestskú hromadnú dopravu.

Praha Old Prague Hotel
Budova hotela je z roku 1895. Pôvodne slúžila ako bytový dom. V roku 1997 bola prestavaná na hotel s kapacitou 31 izieb. Klimatizovaná recepcia poskytuje služby 24 hodín denne. Za príplatok sú klimatizované aj niektoré izby. Izby sú jedno, dvoj a viaclôžkové s vlastnými, alebo spoločnými kúpeľňami (vždy dve izby - 1 kúpeľňa a 1 WC). Izby sú vybavené TV / SAT a telefónom. Pre hostí je k dispozícii výťah a zadarmo bezpečnostné schránky. V cene sú rozšírené kontinentálne raňajky.

Old Prague Hotel doprava do hotela
Z letiska - Bus 119 na metro Dejvická (trasa A - zelená), vystúpiť na stanici Mustek a potom max 5 minút pešo.
Z Hlavného nádražia vlakovej stanice - Pešo (15 - 20 minút) alebo metrom.
Z Nádražia Holešovice - Metrom na stanicu Florenc (trasa C - červená), tam prestúpiť na trasu B (žltá), vystúpiť na stanici Mustek a potom max 5 minút pešo.
Hotel Praha 1-Stare Mesto  Old Prague - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 1-Stare Mesto  Old Prague - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 1-Stare Mesto  Old Prague - k dispozícii letná terasaHotel Praha 1-Stare Mesto  Old Prague - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 1-Stare Mesto  Old Prague - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 1-Stare Mesto  Old Prague - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 1-Stare Mesto  Old Prague - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 1-Stare Mesto  Old Prague - v izbach je telefon